Filter

Napísali o nás

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
KAZDY SI MOZE VYBRAT TO ,CO POTREBUJE PRE SVOJHO MILACIKA ZA ROZZUMNE CENY.MOZEM DOPORUCIT.

2017-04-14

Sára
5.005.005.005.005.00
Pekný a cenovo zaujímavý bohatý tovar.

2017-03-8

Alex
5.005.005.005.005.00
Odporucam

2017-03-8

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Super

2017-03-4

Jozefína
5.005.005.005.005.00
Vrelo odporúčam ďalej,super obchodík.Bola som veľmi spokojná s Najzoo.

2017-01-26

Najpredávanješie produkty

Recenzie ( 47 )
(5,0/5)

Recenzia od Rastislav Senderak,
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Recenzia od Martina Č,
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Recenzia od Rastislav O.,
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Eminent

Kvalitné české krmivo Eminent bolo vyvinuté v spolupráci s veterinármi. Recepty majú vysokú hladinu bielkovín živočíšneho pôvodu a bolo starostlivo zložené tak, aby krmivo poskytlo zvieratám dostatočné množstvo energie a udržalo ich v dokonalej fyzickej kondícii. Špeciálne doplnky zahŕňajú napríklad FOS, MOS, beta-glukány, Yucca, taurín, chondro...

Kvalitné české krmivo Eminent bolo vyvinuté v spolupráci s veterinármi. Recepty majú vysokú hladinu bielkovín živočíšneho pôvodu a bolo starostlivo zložené tak, aby krmivo poskytlo zvieratám dostatočné množstvo energie a udržalo ich v dokonalej fyzickej kondícii. Špeciálne doplnky zahŕňajú napríklad FOS, MOS, beta-glukány, Yucca, taurín, chondroitín, glukosamín, a ďalšie.

Viac

Eminent 

Zobrazené 1 - 9 z 9 položiek
Zobrazené 1 - 9 z 9 položiek

Krmivo pre psov Eminent

 

Kompletná a vyvážená strava je vytváraná na základe dlhoročných skúseností a najnovších poznatkov v oblasti výživy. Starostlivo vybrané ingrediencie tej najvyššej kvality pomáhajú udržať vaše psy v dobrom zdravotnom stave a výbornej kondícii. Krmivá pre psov Eminent neobsahujú sóju, chemické farbivá a žiadne umelé konzervačné látky. Iba prírodné antioxidanty - extrakt z rozmarínu a vitamín E.

 

Eminent má v portfóliu krmivá pre všetkých psíkov, či už šteniatka, dospelé psy, alebo seniorov.

Krmivá pre šteniatka Eminent

 

Malé a stredné plemená dosahujú dospelosť skôr, než šteňatá veľkých plemien. Receptúra krmív pre psov Eminent preto plne rešpektuje ich potrebu - vyšším obsahom bielkovín, tukov (vysoko kvalitný hydinový tuk a kokosový olej) a vitamínov. To znamená, že krmivo Eminent obsahuje dostatok živín a energie pre rýchly rast. To tiež prispieva k rozvoju imunitného systému a tráviaceho systému a udržuje šteňa vo výbornom stave.

 

Krmivá Eminent pre šteniatka veľkých plemien

 

Šteňatá veľkých a obrích plemien majú úplne iné požiadavky na výživu ako dospelé psy. Základom receptúry, ktorá optimalizuje rast svalového tkaniva, je vysoko kvalitné, ľahko stráviteľné kuracie mäso. Ideálny pomer chondroitínu a glukosamínu pomáha pohybovému aparátu sa správne vyvíjať. Jednotlivé zložky boli vybrané na posilnenie imunitného systému a podporuje dobré trávenie vašeho šteňaťa.

 

Krmivo Eminent pre dopelých psov

 

Veľkosť, tvar a štruktúra týchto granúl je prispôsobená tak, aby vyhovovali aj malým plemenám psov. Zloženie krmiva pre psov Eminent sa postará o všetky nutričné požiadavky vášho psíka. Ľahko stráviteľné bielkoviny z vysoko kvalitného kuracieho mäsa a optimálny obsah tuku poskytujú dostatok energie a vitality a udržujú vášho psa vo výbornej kondícii. Toto krmivo pre psov pomáha udržiavať optimálnu váhu a kvalitu srsti, posilňuje imunitu a podporuje dobré trávenie.

Krmivo pre psov veľkých plemien Eminent

 

Veľké a obrie plemená psov sa často stretávajú s problémami s pohybového aparátu (vysoká hmotnosť kladie veľký tlak na kosti a kĺby) a trpia poruchami trávenia. Receptúra krmiva pre psov Eminent pre veľké plemená bola navrhnutá s ohľadom na túto skutočnosť, a pomôže udržať vášho psa vo výbornej kondícii.